“Serdecznie zapraszamy na praktyczne warsztaty z komunikacji psów z Alicją Milewską, znaną jako Alą od Jazza!
Czy wiesz, że psy mówią? Czy zastanawiałeś/zastanawiałaś się kiedyś, czy można poznać Psi Język i się w nim porozumiewać z psem?
Odpowiedź brzmi TAK!
Czy zdarza Ci się, że nie rozumiesz swojego psa? A może jest dla Ciebie nieprzewidywalny? Czy masz wrażenie, że Twój pies Cię nie szanuje i robi, co chce? Czy czujesz frustrację, a nawet złość lub rozczarowanie, gdy Twój pies po raz kolejny Cię nie słucha albo wydaje Ci się, że nie okazuje Ci uczucia w takim stopniu, jak Ty jemu? Czy chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się, w jaki sposób postępować, by pies był bardziej posłuszny i przewidywalny?
Jeśli właśnie odpowiadasz TAK na którekolwiek z tych pytań, to znaczy, że to seminarium jest właśnie dla Ciebie!
Na seminarium dowiesz się:
*Jak psy mówią i jak je dobrze rozumieć
*Po czym poznać, że pies jest zestresowany/zły/radosny/niepewny/podekscytowany?
*Do czego sięgają psy w chwilach silnego stresu i od czego to zależy?
*Jak się zachowywać się wobec psa, by samemu być bezpiecznym oraz by zbudować świetną relację z psem
*Jak stać się prawdziwym Przewodnikiem swojego psa
*Jaka jest TWOJA rola jako właściciela psa?

*Co można zrobić, kiedy Twoje relacja z psem nie układają się najlepiej

O prelegentce:
Alicja zajmuje się szkoleniem psów, terapią agresji, lękliwości i innych problemów z psami, w szczególności problemów separacyjnych, a jej przygoda rozpoczęła się 11 lat temu, kiedy zainteresowała się szkoleniem pozytywnym. Obecnie wychowywanie psów to jej pasja, dzięki której pomaga wielu parom pies – człowiek w budowaniu dobrej relacji opartej na metodach szanujących zwierzęta. Jest autorką wykładów, webinarów i nagrań, e-booków oraz warsztatów praktycznych “Twój Pies mistrzem ZEN, czyli jak wyciszyć psa”. Uczy ludzi Psiego Języka, aby jeszcze lepiej mogli porozumiewać się ze swoimi psami i dzięki temu nie dopuszczali do pojawiania się problemów. Sama uczestniczy w wielu wykładach, seminariach i warsztatach polskich i zagranicznych prelegentów, kilka lat temu skończyła kurs trenerski w jednym z najlepszych na tamte czasy ośrodków szkolenia psów oraz jest w trakcie certyfikacji na Behawiorystę COAPE. Jest empatyczna i wyrozumiała zarówno dla ludzi, jak i do psów i jak sama mówi “W tej pracy jeśli nie lubisz ludzi, nie pomożesz psu”.
Cena:
– do 01.08.2019r.- 190zł,
– po 01.08.2019r.- 220zł.
Płatność z góry przelewem. W cenie także materiały i certyfikat uczestnictwa.

➡️ ➡️ ➡️ ➡️ ➡️ ➡️ ➡️ ➡️ ➡️ ➡️ ➡️

Cena szkolenia zawiera :
♦️Certyfikat uczestnictwa
♦️Przekąski, kawa, herbata.
♦️materiały szkoleniowe

Ilość miejsc ograniczona ?.

UWAGA ‼️

Zgłoszenia przyjmowane pod nr tel ? 690 030 797 lub przez Messenger Fryzjer PSA i KOTA Sołtysowice Psie Pole do wyczerpania miejsc.
?Gwarancją udziału w wydarzeniu jest wpłata zadatku w wysokości 100% . Zadatek jest bezzwrotny w przypadku rezygnacji z warsztatów.
O kolejności rezerwacji miejsca- decyduje data wpłaty zadatku!!!

Link do wydarzenia na facebooku https://www.facebook.com/events/1084243221783245/

Comments are closed.