Kursy indywidualne

subpage_2

100% uwagi

Jeżeli Twój pies wymaga szczególnej uwagi, nie nadaje się do pracy w grupie, masz wobec niego szczególne oczekiwania bądź zwyczajnie nie możesz dopasować się do harmonogramu kursów grupowych, możesz skorzystać z indywidualnego szkolenia psów.

Szkolenie psów we wrocławskim centrum kynologicznym w toku indywidualnym to ogromne korzyści zarówno dla psa, jak i właściciela:

  • całą uwagę skupiam tylko na Tobie i Twoim psie,
  • tempo zajęć dostosowuję do postępów Twojego czworonoga,
  • program szkolenia dopasowuję do Twoim potrzeb i możliwości Twojego psa,
  • czas trwania zajęć i ich częstotliwość dostosowuję do możliwości właściciela,
  • lekcje odbywają się w dowolnym miejscu – w Twoim domu, w terenie, na którym mieszkacie i spacerujecie, oraz innych miejscach, które sam wybierzesz. Dzięki temu Twój pies chętniej i szybciej przyswaja wiedzę.

W trakcie kursu indywidualnego możemy nauczyć się wszystkiego tego, czego psy i ich właściciele, w trakcie szkoleń grupowych – tylko jeszcze efektywniej. Pies nauczy się ogólnego posłuszeństwa i odpowiedniej reakcji na komendy, a właściciel zrozumie psie postrzeganie świata i dowie się, jak zbudować więź ze zwierzęciem, opartą na wzajemnym szacunku i sympatii. Rozwiążemy również problemy, które pojawiają się w trakcie szkolenia. Na życzenie właścicieli rozpoczynamy naukę dowolnych sztuczek i elementów, których pies jest się w stanie nauczyć.

Szkolenie indywidualne przeznaczone jest zarówno dla szczeniaków jak i dorosłych psów.

Czas nauki uzależniony jest od postępów psa i zaangażowania samego właściciela. Standardowy kurs obejmuje 8 godzin w miesiącu, ceny ustalane są indywidualnie.

Szkolenie indywidualne to nie terapia behawioralna. Jeśli nie jesteś pewien, jakich zajęć potrzebuje Twój pies – zadzwoń i zapytaj lub wypełnij formularz kontaktowy i krótko opisz problemy lub zmiany, których oczekujesz w zachowaniu Twojego czworonoga.

Każdy może zyskać dzięki szkoleniu psów we Wrocławiu.