Opinie o mnie

subpage_8

Moi klienci o mnie

Szczęśliwi właściciele i czworonogi, które pozbyły się lęku, agresji czy nadpobudliwości to dla mnie najlepsze, bo miarodajne nagrody za moją pracę. Mam ich już trochę na swoim koncie – przedstawiam je Państwu w postaci opinii i referencji od osób, które korzystały z usług szkolenia i tresury psów w moim wrocławskim centrum kynologicznym.

Zaadoptowaliśmy Bostona z Fundacji Fioletowy Pies. Jest psem po przejściach, na pewno miał trudne życie. Okazał się bardzo grzeczny w domu, natomiast nerwowy i agresywny w kontaktach z innymi psami. Spacery dla niego i dla nas były udręką pełną stresu. Nie potrafiliśmy poradzić sobie z tym problemem i tak właśnie trafiliśmy na tresurę dla psów.
Szkolenie Bostona, pod okiem pana Ireneusza Czerniejewskiego z Fundacji Dwa plus Cztery, po kilku spotkaniach przyniosły już efekty. Profesjonalizm, ogromna wiedza i świetne podejście do zwierząt pana Irka, pozwoliły nam zrozumieć część zachowań naszego psa i szkolić umiejętności reagowania na nie. Za to jesteśmy bardzo wdzięczni. Teraz po 4-miesięcznym szkoleniu, po wspólnie spędzonych wakacjach, widzimy jaka zmiana zaszła w naszym piesku. Jest zdecydowanie spokojniejszy, a my odpowiednio reagujemy na jego negatywne zachowanie.

Dziękujemy za pomoc i wsparcie wiedzą panu Irkowi Czerniejewskiemu. Serdecznie polecamy jego szkołę i skuteczne metody nauczania.

Z Panem Ireneuszem Czerniejewskim po raz pierwszy spotkałam się we wrocławskim schronisku w dniu, w którym zaadoptowałam Mija. Pan Ireneusz wręczył mi wówczas ulotkę Fundacji 2 plus 4 i zaproponował, że gdybym tylko potrzebowała jakiejkolwiek pomocy dotyczącej psa to śmiało mogę do niego zadzwonić. Wtedy jeszcze nie przypuszczałam, że pomocy tej będę aż tak potrzebować.

Zobacz więcej

Szkoła dla psów, Wrocław – sposób na więcej radości