Sesje dźwiękowe dla opiekunów i zwierząt

Wspólne sesje dźwiękowe dla opiekunów i zwierząt

Rozluźnienie priorytetem.

Misy generują wibracje, które przenikając całe ciało, wprowadzają w ruch cząsteczki wody w jego wnętrzu. Wibracjom towarzyszy bardzo delikatny i uspokajający dźwięk. Kąpiel w dźwiękach mis wprowadza ciało i umysł w stan głębokiego relaksu. Rozchodzące się fale przynoszą odprężenie i regenerację. Puszczają blokady, napięcia, stres. Następuje proces harmonizacji przejawiający się na wielu płaszczyznach życia.
Żyjemy w świecie, który odsuwa nas od połączenia z naturą, w którym bardzo potrzebne nam momenty, kiedy możemy wrócić do rozpoznania swoich własnych potrzeb i w stanie rozluźnienia patrzeć na swoje życie. W pędzie, który serwuje nam zewnętrzny świat gubimy często radość i sens życia.

Terapeutyczne właściwości sesji dźwiękowych

Spotkanie w dźwiękach mis pozwala nam znaleźć ten moment, w którym jest możliwość zadecydowania, powiedzenia : stop. Na chwilę. Jednak ta chwila rzuca dalekosiężne światło na perspektywę, z której możemy patrzeć na swoje życie.
Zwierzęta z kolei mają naturalne, głębokie połączenie ze światem przyrody. Ich obecność podczas masażu dźwiękiem, jeśli mają zgodę na towarzyszenia nam w tym spotkaniu, może poprowadzić nas w zagłębieniu się w stan relaksu jeszcze bardziej. A one same również go przyjąć, otrzymując rozluźnienie, którego często bardzo potrzebują.
Połączenie sesji człowiek – zwierzę może przynieść duże zmiany także w relacji, uruchomić głębokie procesy w kierunku podejmowania lepszych decyzji, poczucia samostanowienia, sprawczości. Poczucia odpowiedzialności za swoje życie. A także wyjścia poza schematyczne, nawykowe sposoby myślenia i postępowania. Dźwięki mogą stworzyć wibracyjny pomost między nami.
Stan rozluźnienia według mnie powinien stać się naszym priorytetem w obszarze stania w wyzwaniu, które przychodzi do nas z problematycznymi zachowaniami naszych zwierząt, trudnymi emocjami, stanem psychicznym.
Zapraszam na sesje.

Dla kogo:

– dla wszystkich, którzy potrzebują złapać szersza perspektywę
– dla wszystkich, którzy czują się zapętleni w problemach- także w próbach pomocy swojemu psu
– dla wszystkich, którzy potrzebują impulsu, by na chwilę zwolnić w pędzie życia
– dla wszystkich w celu rozluźnienia
– dla wszystkich, którzy pragną odetchnąć i zanurzyć się w kontakcie ze sobą samym

Mam na imię Ania.
Doświadczenie jak wspierać i rozumieć zwierzęta po trudnych przejściach zbierałam przez kilka lat pracując w Fundacji Dwa Plus Cztery i współpracując z Fundacją Oleśnickie Bidy na azylu dla zwierząt.
Propagowanie holistycznego podejścia, komplementarnych metod wspierania zwierząt i opiekunów, idei „zaczynam od siebie” w pracy z psem , także w schroniskach oraz w życiu opiekuna i ich relacji – to jedne z celów nowopowstałej Fundacji Zakątek Transformacji Aria, której jestem współzałożycielką
Jestem autorką projektu „W Kręgu Psa“. Poznaję i rozwijam się w świecie wibracji i dźwięku (m. in. Kamertony, misy) proponując sesje dźwiękowe wspólnie ze zwierzęciem lub osobno oraz masaż dźwiękiem, akupresurę wibracyjną stóp), zoofarmakognozję stosowaną, a także komunikację ze światem przyrody i ze zwierzętami, świadomy dotyk.

Cennik:
– masaż dźwiękiem sesja jednej osoby 150 zł
– wspólna sesja ze zwierzęciem 250 zł
Dojazd do uzgodnienia.