Poznajmy się

subpage_3

“Pewien człowiek zaczął dawać swemu dobermanowi duże dawki tranu, ponieważ powiedziano mu, że jest on dobry dla psów. Codziennie trzymał głowę protestującego psa między kolanami, otwierał mu na siłę szczęki i wlewał do gardła. Pewnego dnia pies wyrwał się i rozlał tran na podłogę. Potem, ku wielkiemu zaskoczeniu mężczyzny, powrócił żeby wylizać łyżkę. Wtedy to człowiek odkrył, że pies nie protestował przeciwko tranowi, lecz metodzie jego aplikowania”.

Anthony de Melo “Modlitwa żaby II”

Zajmuję się szkoleniem psów we Wrocławiu nieprzerwanie od ponad 20 lat. To, co początkowo było jedynie zabawą i hobby, z czasem przerodziło się w pasję połączoną z pracą wykonywaną na co dzień. Od 1997 roku prowadzę szkołę i przedszkole dla psów we Wrocławiu, w moim Centrum Szkolenia i Terapii Zachowań dla Psów.

W trakcie prowadzonych kursów staram się pomóc w każdej kwestii, która dotyczy Waszych czworonożnych przyjaciół. Przygotowuję je do życia w ludzkim społeczeństwie i uczę prawidłowych kontaktów z innymi psami już od pierwszych tygodni życia, a także i później – pracuję z najróżniejszymi psami, wszystkich ras i niezależnie od ich wieku. Prowadzę kursy w psim przedszkolu oraz szkolenia grupowe i indywidualne.

Wiem doskonale, że pies potrafi być dla człowieka wspaniałym przyjacielem, ale może być również przyjacielem kłopotliwym i niebezpiecznym. Właścicielom czworonogów z zachowaniami lękowymi, agresywnymi czy nadpobudliwych oferuję fachową, skuteczną behawioralną terapię. Za jej pomocą rozwiążę wszystkie problemy i nauczę Was, jak osiągnąć z psem więź porozumienia.

Wiedzę o szkoleniu psów zdobywałem w czasach, gdy w Polsce dziedzina ta dopiero raczkowała – na seminariach w kraju i zagranicą. Wciąż poszukuję nowych rozwiązań i śledzę najnowsze osiągnięcia nauki. Różnorodne problemy z psami, praca i obcowanie z nimi dały mi potężną dawkę doświadczenia, które teraz procentuje. Pragnę się tym dzielić i oferuję swoją pomoc – moje referencje to dowód na to, jak wielu właścicieli i ich psów z niej skorzystało.

Doświadczenie i zaangażowanie w działalność na rzecz psiego dobra sprawiły, że w 2009 roku powierzono mi zaszczytną funkcję prezesa Fundacji Dwa Plus Cztery. Wraz z fantastycznym zespołem wolontariuszy ratujemy psy, które z powodu zaburzeń zachowań skazane byłyby na cierpienie i samotność lub śmierć. Dzięki naszej działalności, skutecznej analizie i terapii dziesiątki psów znalazły nowe domy.

Współpracuję również ze Stowarzyszeniem Eko Straż, dla którego prowadzę terapie behawioralne psów odebranych z interwencji. Od lat związany jestem też ze schroniskiem dla bezdomnych psów we Wrocławiu, w którym szkolę psy i prowadzę terapie behawioralne. Psy stamtąd mi nie płacą – moja zapłata to ufność w ich spojrzeniach, doprowadzenie do tego, by ich pieskie życie było łatwiejsze i by miały szansę na znalezienie nowych domów, spokój i radość.

Terapie zachowań i szkolenia i przedszkole dla psów – Wrocław. Zrozum swojego psa!

Certyfikaty