Psie przedszkole

subpage_7

Przedszkole dla psów

Pies uczy się szybko – ale najczęściej na błędach właściciela. Właśnie dlatego należy jak najwcześniej zapisać go do psiego przedszkola i nauczyć poprawnych wzorców zachowań, które zaprocentują w przyszłości.

Głównym celem przedszkola dla psów we wrocławskim centrum kynologicznym jest socjalizacja młodego czworonoga z otaczającym go światem – przede wszystkim innymi psami oraz ludźmi.

Na zajęciach szczeniaki mają możliwość kontaktu i zabawy z innymi pieskami oraz z ich właścicielami. Dzięki temu wypracowują odpowiednie relacje: uczą się prawidłowego współżycia w grupie, pozbywają się lęków oraz eliminują nieuzasadnioną agresję, co pozwala na unikanie w przyszłości konfliktowych sytuacji.

Szczególną uwagę zwracam na naukę przychodzenia psa na zawołanie i grzecznego chodzenie na smyczy. Spokojne, a często dzięki temu dłuższe spacery to korzyści zarówno dla właścicieli jak i samych czworonogów.

Zajęcia w psim przedszkolu obejmują:

  • socjalizację z nowym otoczeniem, innymi psami (szczeniętami i dorosłymi),
  • naukę podstaw posłuszeństwa,
  • zabawy z psem i wypracowanie posłuszeństwa poprzez motywację,
  • wykłady teoretyczne z psiej psychologii, żywienia, postępowania z dorastającym psem,
  • rozwiązywanie bieżących problemów, m.in. załatwiania potrzeb w domu, gryzienia,
  • oduczenie niepożądanych zachowań, takich jak m.in. skakanie na ludzi, zjadanie śmieci.

Psie przedszkole przeznaczone jest dla szczeniaków od 10-12 tygodnia do 6. miesiąca życia, piesków wszystkich ras oraz tzw. mieszańców. To, jak długo potrwa nauka, zależy od postępów psa i Twojego zaangażowania.

Właścicieli starszych czworonogów zapraszam na kursy grupowe lub indywidualne.

Pies dorasta tylko raz! Skorzystaj z przedszkola dla psów we Wrocławiu