Co Mówi Pies? Warsztaty terapii zachowań™ III Edycja: Język psa – naucz się mówić w jego języku!

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób porozumiewają się psy? Nauczyć się prawidłowo odczytywać stan emocjonalny psa?
Zapraszamy na praktyczne warsztaty dla osób kochających psy!
Czy wiesz, że Twój pies MÓWI cały czas swoim ciałem? Każdy ruch uchem, ogonem, łapą czy brwiami może oznaczać coś innego! Czy pragniesz zagłębić się w niesamowity i wciągający świat psiej komunikacji? Chcesz zrozumieć, CO MÓWI Twój pies? Czy chcesz nauczyć się w praktyce odczytywać wszystkie, nawet te najsubtelniejsze sygnały?
Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałaś/eś TAK, to znaczy, że te warsztaty są właśnie dla Ciebie!

Co możesz osiągnąć dzięki obecności na III Edycji Warsztatów Co Mówi Pies? ™
Dowiesz się, w jaki sposób psy “mówią” – na co trzeba zwracać uwagę!

Uzyskasz rzetelną ocenę Twojego psa i Waszej współpracy.

Dowiesz się, co jest NAJWAŻNIEJSZE w nauce psiego języka – to jak nauka języka obcego – każdy może się go nauczyć!

Na warsztatach dowiesz się:
* Od czego zacząć naukę psiego języka?

* Na co zwracać uwagę – co jest fundamentem psiej komunikacji?

* Co Mówi Pies? Co mówi do innych psów? Co mówi do swojego Opiekuna?

* Sprawdzisz, czy umiesz prawidłowo rozpoznawać emocje psa!

A to wszystko pod okiem doświadczonych trenerów, którzy od wielu lat pracują z psami i opiekunami oraz uczą osoby zainteresowane psią tematyką (również te, które nie posiadają psów, ale są zainteresowane tematem ?

Otrzymasz proste, ale skuteczne narzędzia do pracy ze swoim psem na co dzień!
Dla kogo jest ten warsztat?
Dla właścicieli psów, którzy chcą nauczyć się więcej o swojej relacji z psem, lepiej go rozumieć!

Dla właścicieli psów, którzy mają problemy ze swoim psem i nie wiedzą jak je rozwiązać.

Dla wszystkich, którzy są zainteresowani psią tematyką – na warsztatach zdobędziesz ogromną wiedzę, nawet jeśli nie masz psa.

Dla wolontariuszy fundacji i schronisk, by mogli pomagać jeszcze skuteczniej dzięki lepszemu zrozumieniu psiego języka ?

Oto szczegółowe informacje:
III Edycja Warsztatów Co mówi pies? Warsztaty terapii zachowań™. Motyw przewodni tej edycji to “Język psa – naucz się mówić w psim języku!”

Gdzie: Kiełczówek k.Wrocławia

Kiedy: 21-22.09.2019 (sobota-niedziela)

Liczba miejsc ograniczona – a kto pierwszy, ten ma taniej!!!

Zapraszamy do zapisów w promocyjnej cenie!

Opinie uczestników poprzedniej edycji:
Jeszcze raz ogromnie dziękuję za warsztaty, były naprawdę świetnie zorganizowane i dały mi duuużo do myślenia, strasznie bym chciała zawitać na nich kiedyś razem z moją dziką bestią Super było się z Wami spotkać i mam nadzieję do zobaczenia niedługo

Ja również chciałam bardzo podziękować prelegentom i wszystkim uczestnikom. Jestem bardzo zadowolona. Brawo Ala i Irek Jedynie żałuję, że nie mogłam usłyszeć dzisiejszych całych zajęć, ale trudno. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

Także bardzo serdecznie dziękuję i przepraszam za zniknięcie na oficjalne zakończenie warsztatów. Atmosfera była świetna. Mnóstwo rad i nauki. Jestem pod wrażeniem!

W weekend byłyśmy na warsztatach Co Mówi Pies?, co było dla nas dużym wyzwaniem, zwłaszcza biorąc pod uwagę stres Ciri (i mój!). Zastałyśmy wspierającą atmosferę, niezastąpionych instruktorów (Ala od Jazza. Szkolenie psów we Wrocławiu., Ireneusz Czerniejewski – szkolenie i terapia zachowań psów) i indywidualne podejście. Z interakcji innych psów dużo się dowiedziałam o psiej komunikacji w praktyce, a z naszych o tym, że Ciri jak tylko może unika ludzi i konfrontacji (w środowisku miejskim tak bardzo tego unikania nie widać). Na interakcje z psami Ciri nie miała za bardzo ochoty. Pracowałyśmy za to nad naszą zabawą, która bywa konfrontacyjna (tak jak na zdjęciu :D) i chciałabym to poprawić. Usłyszałam mnóstwo dobrych rzeczy o naszej relacji i wzajemnym porozumieniu <3 Bardzo, bardzo polecam kolejne edycje warsztatów, a także konsultacje i treningi z instruktorami

Weekend spędzony na wzruszeniach dotyczących mądrości własnego psa. Na szlifowaniu bycia partnerem psiego życia a nie tylko właścicielem. Sati dostarcza mi wciąż nieustającej pasji i chęci do poszerzania wiedzy na temat psiej komunikacji. I ciągle mam ten zaszczyt, że dużo do mnie mówi Doskonali trenerzy, wspaniała atmosfera. I w tym wszystkim ONA, moja pewna siebie w kontaktach, inteligentna “diablica”. Dziękujemy!

Dokładny rozkład zajęć przesyłamy mailowo zapisanym uczestnikom.

Comments are closed.